Odkud pocházejí přírodní materiály Woolrich?

Odkud pocházejí přírodní materiály Woolrich?

Woolrich se zavázal k vytváření výrobků nejvyšší kvality s ohledem na planetu, přírodu a zvířata. Díky dědictví spojenému s outdoorovým životním stylem nabízí jedinečné oblečení pro každé prostředí.

Pro zajištění odolnosti a všestrannosti svých produktů používá Woolrich materiály jako kožešinu a prachové peří. Přestože respektuje osobní rozhodnutí týkající se nošení oděvů z přírodních materiálů, poskytuje zákazníkům úplné a transparentní informace o původu svých materiálů.

Woolrich systematicky investuje do svého dodavatelského řetězce, aby zajistil striktní dodržování kontrolních postupů a sledoval zdroje materiálů. V případě kožešin garantuje zodpovědný výběr a ověřovací program, který kontroluje každý kus během výrobního procesu, splňující mezinárodní normy pro pohodu zvířat.

Všechny kožešiny pocházejí od renomovaného aukčního domu Saga Furs, spolupracujícího s certifikovanými farmami. Dodržují mezinárodní standardy pro etický odchyt a jsou v souladu s relevantními úmluvami a nařízeními, jako je CITES.

Co se týče prachového peří, Woolrich získává veškeré peří z kachen a hus, a to jako vedlejší produkt potravinářského průmyslu. Toto peří je 100% sledovatelné a certifikované laboratoří a institutem IDFL, což zajišťuje, že pochází pouze z farem dodržujících přísné standardy pro zachování dobrých životních podmínek zvířat.