NOMÁDSKA SVOBODA

Putování z místa na místo s dostatkem svobody a bez vazeb.
Aneta Hoffmannová

Současný nový normál na celém světě nám klade různé otázky a přináší výzvy, se kterými aktuální kolekce značky Camel Active pro jaro a léto zápasí.

I přes společenské distancování a pobytu doma jsme stále ti svobodní, uvolnění lidé a objevování nepoznaného spolu s našimi přáteli je součástí našeho myšlení. Je to víc než jen životní styl a postoj k životu. Je to něco, co v nás přetrvá i přes aktuálním výzvám.

Aktuálně jsme však připojeni k síti a tak i komunikujeme s ostatními.  No když se vyskytne příležitost jsme venku ve volné přírodě - a tomu říkáme svoboda.

 

Místo, z něhož pocházíme, je spojeno nerozlučně s naší duší. Doprovází nás všude, drží nás při zemi a jsme si jisti, že si poradíme s čímkoliv, co přinese budoucnost.

Kolekce, kterou najdeme pod názvem Nomádska svoboda není tedy jen odpovědí na aktuální životní styl ale přináší nám i vnitřní hodnoty, které charakterizují jeho identitu. Kombinovatelné barvy, udržitelné materiály a všestranné produkty? Ano, přesně to v ní naleznete. Kolekce se ubírá dvěma hlavními směry.

První část je inspirována mořem a jeho barevností - od nebesky modré až po temnou indigovou barvu. Kontrast nám vytvářejí zářivě oranžové kousky, které nám připomínají západ slunce a pláž.

 

 

V druhé části se přesuneme do džungle a oblékneme se do odstínů zelené - od mátové přes khaki až po tmavou listovou barvu. Kontrastem v této části nám bude citronová žlutá barva abychom nezapomněli, jaké příjemné je vstřebávat sluneční paprsky během krásných dní v přírodě. 

Související články
1. 11. 2022
Dárkové balení