Last minute: Tipy na dárky, kterými vás Ježíšek dostane

Michal Rybár

Dopadá na vás předvánoční stres, že ještě pořád nemáte všechny dárky pod stromeček? Zachovejte klid, vždyť Vánoce jsou časem pohody. Originální dárky pro muže i ženy máme ještě pořád na skladě a ty nejlepší tipy vám letos servírujeme na stříbrném podnose. Pojďme na ně, ať to všechno stihnete!

 

Tisíc lidí, tisíc chutí. A v módě to platí dvojnásob. To, že jste ale nechali nakupování dárků na poslední chvíli ještě neznamená, že všem náročným ženám i mužům ve svém okolí nemůžete s vánočním překvapením mile překvapit. Začneme „hackem” číslo jedna a rozdělíme si příjemce dárků do několika kategorií. Jedná se o sportsmana, který se nejraději brodí sněhem a dobývá vrcholy hor? Nebo o kamarádku, která si ujíždí na kabelkách? A nebo prostě máte na výběr dárků omezený rozpočet? Tak pojďme na to.

 

Vánoční tipy pro sportovce a sportovkyně

My víme, neříkáme vám o ní poprvé, ale značka PEAK PERFORMANCE se stala naši novou ódou na radost, a to zejména v ročním období, kdy nás hned zrána odzbrojí pořádná jinovatka. Materiálově bezkonkurenční a ze švédského klimatu zrozený brand uchvátil srdce všech, kteří mají rádi outdoor, ale také maximální komfort, a chtějí při podávání svých vysokohorských výkonů ještě skvěle vypadat. No uznejte. Viděli jste někde hezčí oblečení na hory?

1 2 3 4

S dárky od KARL LAGERFELD nešlápnete vedle

Lamač všech „fashion” srdcí Karl Lagerfeld je osvědčená trefa do černého. Nová kolekce ještě víc podtrhuje hravost, spontánnost a osobitost této značky a vy si tak můžete být jisti, že obdarovaná na tyto Vánoce jen tak nezapomene.

2 3 1 2

Dárky do 2 000 Kč pro něho i pro ni

Pokud jste si stanovili limity, rozhodně nezoufejte – „velké” outfity jsou o malých detailech, které dodávají celkovému looku onen legendární „final touch”. Paradoxně jsou to právě tyto maličkosti, které tvoří jedinečný styl každého z nás. A navíc vás nemusí stát všechny úspory.

1 4 2 FOTO do NL (1)

Dárky pro nejmenší

Měkké dárky už dávno nejsou tak neatraktivní jako dřív, hlavně ty naše. Už i dnes totiž děti umí svým oblečením vyjádřit pořádný kus svého „já”, a tak vám na závěr přidáváme kousky, které jejich kouzelný světonázor i styl bude do světa křičet za ně.

1 4 3 2

Související články
1. 11. 2022
Dárkové balení